Якщо Ви замислилися про покупку газобалонного обладнання, то напевно Ви зважили всі «за» і «проти». Однак слід ще раз нагадати про головні переваги ГБО. Компанія «ТурбоПлюс» Київ уже багато років займається продажем газобалонного обладнання, так що про всі нюанси нам відомо, як нікому іншому.

 

Звичайно ж, одним із найголовніших показників, яким керуються всі автомобілісти при придбанні та установці ГБО – це економія фінансових збережень на паливі. А вона, варто зазначити, досить істотна. Адже газ майже вдвічі дешевший від бензину. У процесі експлуатації також повністю окупаються витрати на покупку і установку обладнання. Крім того, якісне газобалонне обладнання меншою мірою зношує багато деталей автомобіля, у тому числі і двигун. Не варто нівелювати і той факт, що газ вважається більш екологічним видом палива, ніж, скажімо, бензин.

 

Однак для того, щоб усі ці переваги повною мірою проявили себе у процесі експлуатації, потрібно ретельно підійти до підбору газобалонного обладнання. Перше, на що потрібно звернути увагу – це репутація фірми-виробника. Тільки багаторічний досвід роботи і відмінні відгуки клієнтів тією чи іншою мірою гарантують надійність і зносостійкість газобалонного обладнання. Так, компанія «ТурбоПлюс» Київ завжди є успішною серед клієнтів завдяки тому, що ми продаємо першокласне газобалонне обладнання від перевірених виробників, яке цілком може прослужити без поломок до 10 років.

 

При покупці ГБО обладнання всі хочуть заощадити якомога більше грошей. Але тут треба бути дуже обережним, адже далеко не завжди дешево означає добре. Найчастіше, навіть навпаки. Під виглядом дешевого обладнання пропонують далекі від ідеалу газові системи, які не тільки недовговічні, але і можуть бути небезпечними у використанні. Таке ГБО ще й здатне погіршити робочі характеристики автомобіля, а також негативно впливати на технічний стан багатьох запчастин. Компанія «ТурбоПлюс» Київ пропонує газобалонне обладнання високого рівня, при цьому воно має цілком обґрунтовану ринкову вартість.

 

Вибір ГБО багато у чому залежить і від його основних деталей, зокрема форсунок. Від них безпосередньо залежить якість подачі палива до камери згоряння. Швидкість відкриття форсунки залежить від рівня опору котушки: чим він нижчий, тим краще. Газобалонне обладнання, яке пропонує наша компанія, має високошвидкісні форсунки.

 

Велике значення має й те, який вид палива підходить для ГБО. Компанія «ТурбоПлюс» Київ займається продажем устаткування на газу пропан через ряд вагомих причин. Балони з пропаном мають порівняно невелику вагу і об’єм, а значить, займають менше місця в машині. При цьому повна заправка дозволяє проїхати пристойну відстань – близько 350 км. Великим плюсом є і те, що газобалонне обладнання на пропані і його установка коштують значно дешевше, ніж на метані. Ну і останній важливий фактор – велика кількість спеціалізованих заправок.

 

Завжди пам’ятайте про те, що яке б якісне ГБО Ви не придбали, завжди потрібно ретельно стежити за його станом, вчасно проводити профілактичний огляд і усувати виявлені неполадки, а також строго слідувати всім правилам експлуатації. Важливо також регулярно міняти фільтри. При покупці газобалонного обладнання ми надаємо 1 рік гарантії без обмеження пробігу.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55