Ремонт газобалонного обладнання не менш важливий, ніж його купівля і установка. Завжди важливо вчасно виявити несправність і її причину, а також негайно усунути її. Однак у цій справі слід довіритися досвідченим професіоналам. Саме такі працюють у компанії «Турбо Плюс» Київ.

Ми проводимо діагностику ГБО за допомогою високотехнологічного сучасного обладнання, тому з точністю зможемо визначити поломку і те, через що вона сталася. Проблеми можуть трапитися з найрізноманітнішими запчастинами: двигуном, змішувачем, редуктором тощо. Будь-яку з них ми з легкістю усунемо. Якісне устаткування та вмілі руки майстрів гарантують успішний результат. Після нашого ремонту обладнання ще довго прослужить без поломок. Незважаючи на велику кількість замовлень, ми завжди намагаємося виконати роботу за мінімально допустимі терміни, оскільки розуміємо, як це важливо для Вас.

Основною метою, яку переслідують автомобілісти, які встановили газобалонне обладнання є, звичайно ж, економія. Однак, не дивлячись на це, не намагайтеся економити на ремонті. Найчастіше дешеві послуги тягнуть за собою неякісну роботу з використанням низькопробних запчастин і застарілого обладнання. Незабаром Вашому ГБО може знову знадобитися ремонт, так що ні про яку економію у цьому випадку мова не йде. Не намагайтеся усунути неполадки і власноруч. Непрофесійне втручання може не тільки не увінчатися бажаним результатом, але і бути небезпечним для здоров’я, і навіть для життя!

Разом з тим є певні нюанси, які дозволять удосконалити роботу газобалонного обладнання і максимально скоротити кількість поломок, а значить і необхідність у ремонті. Перше, про що вже згадувалося, це необхідність регулярного технічного обслуговування (діагностики) та негайної заміни поламаних деталей.

Не менш важливо дотримуватися певних правил самої експлуатації ГБО. Зокрема завжди потрібно добре прогрівати двигун перед початком роботи газового обладнання. Повсякчас уважно стежте за терміном придатності балона, після його закінчення заборонено використовувати автомобіль. Кожного дня потрібно перевіряти рівень тосолу – охолоджуючої рідини. Важливим показником налагодженої роботи ГБО є герметичність обладнання, тому необхідно завжди бути впевненими у тому, що вона є цілою і неушкодженою. Не забувайте і про регулярну заміну фільтруючих деталей.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55