Професійне встановлення ГБО – гарантія успішної роботи без поломок на тривалий час. Компанія «ТурбоПлюс» Київ відмінно зарекомендувала себе серед автомобілістів завдяки високому професіоналізму, надійності та відповідальності. Наші фахівці ретельно відстежують усі сучасні тенденції у галузі газового обладнання та постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

 

Часто з метою якомога більшої економії фінансових заощаджень автолюбителі намагаються самостійно встановити газобалонне обладнання. Однак тільки в рідкісних випадках вони досягають бажаного результату. У протилежному випадку ГБО не працює на повну силу, а іноді навіть певні деталі виходять із ладу. Зрештою все ж доводиться звертатися до фахівців. У підсумку мова йде тільки про даремно витрачені сили, гроші та час.

 

Найбільш популярною є установка ГБО 2 покоління на інжекторні авто, а також встановлення ГБО 4 покоління. За роки експлуатації саме таке устаткування показало себе з найкращого боку, як найбільш економне, зручне і зносостійке. Встановлення здійснюється за допомогою високоякісного сучасного обладнання за гідну оплату та короткий проміжок часу. Ви також можете розраховувати на повний спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням газобалонного обладнання. У нас Ви можете купити, налаштувати, діагностувати і відремонтувати ГБО.

 

Перш ніж встановити газобалонне обладнання, важливо переконається у тому, що Ваш автомобіль повною мірою «готовий» до цього. У першу чергу справа стосується його абсолютної справності. Особливої уваги потребує його система запалювання. Адже після встановлення ГБО необхідно буде налагодити подачу газового палива. Професійне налаштування газового обладнання не менш важливе, ніж сама установка. Здійснювати її бажано там, де й відбувся процес установки.

 

Тривалість служби газобалонного обладнання залежить не лише від якості самого устаткування і його установки, а й деяких правил експлуатації. Велике значення має те, яким саме паливом Ви заправляєте автомобіль. Намагайтеся не використовувати побутовий газ. Тиск у балоні є важливим фактором, який не можна нівелювати. Не перевищуйте максимально допустимі виробником показники. Не забувайте і про те, що конденсат вимагає регулярного зливу. Ви можете здійснювати його як власноруч, так і звернувшись до професійних майстрів.

 

Постійно необхідно стежити за зовнішнім станом газового обладнання. Важливим показником є його герметичність. Помітивши будь-які зміни у процесі роботи ГБО, слід негайно звернутися туди, де здійснювалася установка, щоб якомога швидше діагностувати поломку і усунути її.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55