Статті та рекомендації

Із чого складається газобалонне обладнання?

Super User 10 лютого 2016

Популярність газобалонного устаткування на сьогоднішній день не викликає жодних сумнівів. Такий попит породжує все більше і більше відмінних рис. Кожен виробник намагається внести якесь нововведення, покликане поліпшити роботу газового обладнання та максимально спростити його експлуатацію. Зокрема з'явилося вже кілька поколінь ГБО, деталі до них виробляються в різних точках світу і мають різну цінову категорію. Але все ж є щось, що об'єднує газове обладнання різних типів. Це обов'язкові вузли, без яких неможливо уявити роботу ГБО.

Процес встановлення ГБО

Super User 10 лютого 2016

В принципі, немає однозначно прийнятих стандартів для самого процесу встановлення газобалонного обладнання. Кожне СТО має в запасі свої секрети. При цьому солідні компанії, які ретельно стежать за своєю репутацією, завжди надають гарантію на свої послуги. Однак існують певні нюанси, які дозволяють кожному автомобілісту зрозуміти, наскільки професійно і якісно проведена установка. Для цього необхідно детальніше розглянути особливості встановлення основних вузлів ГБО.

Встановлення і налаштування ГБО 2-го покоління

Super User 10 лютого 2016

Газобалонне обладнання другого покоління можна встановити на автомобілі з різними типами двигунів: як на інжекторні, так і на карбюраторні. Мабуть, це одна із головних причин, через які воно є дуже популярним на сьогодні. Однак у кожному випадку є свої нюанси. У карбюраторних двигунах усе просто – подача газу відбувається за тим же принципом, що і подача бензину, тобто через карбюратор.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55