ГБО. Реальна економія чи ні?

ГБО реальная экономияВідомо, що головною метою придбання і установки газобалонного обладнання є економія фінансових заощаджень. Однак також зрозуміло, що ГБО вимагає чимало додаткових витрат. Тож чи настільки очевидна економія або все це черговий міф?

Сучасне газобалонне обладнання коштує чималих грошей, доведеться витратитися і на його установку і подальше техобслуговування. На газове паливо теж знадобляться певні витрати. Звичайно ж, вони будуть істотно нижчими, ніж на бензин, оскільки газ дешевший практично у два рази. При цьому витрата палива на газу може бути більшою усього на 10-15%.

На 100 км пробігу необхідно витрачати приблизно 12 л бензину, у той час як газового палива буде потрібно десь 13 л. При цьому вдасться заощадити близько 120 гривень. Проїхавши всього 1 км, економія на паливі становить приблизно 40%, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1,2 гривень. Якщо розділити річний пробіг на цю суму, вдасться заощадити чимало грошей. Виходить, що вартість газобалонного обладнання може повністю окупитися за рік регулярної експлуатації. Наступні роки використання принесуть чистий прибуток, який Ви витратите за своїм бажанням. Його розмір буде залежати від довжини пробігу: чим вона більша, тим більше фінансових заощаджень Ви отримаєте.

Але на одній лише економії істотні переваги газобалонного обладнання не закінчуються. Важливо вказати, що наявність ГБО обумовлює дбайливе ставлення до багатьох деталей транспортного засобу, завдяки тому, що газ має високе октанове число. Так що можна економити ще й на ремонті і покупці нових запчастин. Також дуже вигідно, що при експлуатації газобалонного обладнання суттєво знижується витрата масла за рахунок того, що газове паливо практично не розріджує його. Необхідно відзначити і те, що установка ГБО на автомобіль призводить до більш м’якої і плавної роботи двигуна. Це можливо завдяки тому, що відбувається більш якісне згоряння палива, а також хороша дифузія газової та повітряної суміші.

Дуже зручно, що в автомобілі автономно працюють дві системи: газова і бензинова. У разі виходу з ладу будь-якої із них завжди можна їхати на інший. Тим більше, що, наприклад, у газового обладнання 4 покоління двигун можна запустити навіть на непрогрітому двигуні. Більш того, подвійна заправка дозволяє здійснювати тривалі маршрути без зупинок на дозаправку.

Установка ГБО відчутно впливає і на вартість самого автомобіля. У разі його продажу зверху можна накинути не менш 500 доларів. Крім того, газове обладнання високої якості завжди можна переставити на інший транспортний засіб без втрати функціональних і технічних характеристик. Його також можна вигідно продати. Від вартості нового обладнання ціна б/у може відрізнятися у середньому на 30%.

З усього перерахованого вище очевидно, що газобалонне обладнання – це реальна економія, яка так актуальна у наш час.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55