Процес встановлення ГБО

Перше, про що потрібно знати до того, як установити газобалонне обладнання, це те, що такий процес необхідно довірити тільки досвідченим і перевіреним фахівцям, що мають великий досвід роботи у даній галузі. Установка, здійснена вручну або непрофесійно виконана, загрожує безліччю проблем у подальшій експлуатації ГБО.

У принципі, немає однозначно прийнятих стандартів для самого процесу установки газобалонного обладнання. Кожне СТО має в запасі свої секрети. При цьому поважаючі себе компанії, які ретельно стежать за своєю репутацією, завжди надають гарантію на свої послуги. Однак існують певні нюанси, що дозволяють кожному автомобілісту зрозуміти, наскільки професійно і якісно виконана установка. Для цього необхідно детальніше розглянути особливості установки основних вузлів ГБО.

 

Балон.Неможливо уявити собі роботу газового обладнання без балона. Адже саме у ньому знаходиться паливо. Підбирати місце встановлення балона слід залежно від його форми (циліндричної або тороїдальної). Це повинно бути безпечне і добре захищене місце, без розташованих поблизу рухомих деталей і глушника. Циліндричний балон вимагає спеціальної рамки та фіксації сталевими стрічками, а тороїдальний – кріпиться за допомогою болтів. У цілому кріплення всього балона має бути максимально міцним і надійним, не допускаючи ніяких рухів. Усі отвори слід захищати антикорозійним покриттям і забезпечити їх спеціальними втулками.

Редуктор. Уважно потрібно поставитися ще до його вибору. Він повинен зіставлятися з потужністю Вашого транспортного засобу, оскільки його головним завданням є саме її забезпечення. Особливої уваги заслуговує і місце установки редуктора. Важливо, щоб тут можна було легко підключити інші елементи і водночас залишився доступ до вбудованого фільтра і регулювального гвинта. Заборонено встановлювати регулятор на вібруючі запчастини мотора. Усі трубки і шланги, що ведуть до редуктора, повинні бути міцними і надійними, без різноманітних тріщин, заломів та інших пошкоджень.

Шланги системи охолодження. Від них безпосередньо залежить робота редуктора. Підключення повинно відбувається строго паралельно, при цьому редуктор має знаходиться під верхньою точкою даної системи. Важливо також враховувати напрямок обороту охолоджуючої рідини. Кращим матеріалом для виготовлення трійників є латунь.

Трубки. Стосовно цих запчастин важлива наявність відповідної сертифікації. При установці трубок потрібно уникати їхнього пошкодження і заломів. Якщо ж все-таки це сталося, то таку деталь слід замінити на неушкоджену. Кріплення трубки має відбувається за допомогою спеціальних металевих дужок із гумовими прокладками.

Форсунки. При їхній установці важливо дотримуватися необхідного часу уприскування. Вони повинні розташовуватися якомога ближче до бензиновим форсунок, із урахуванням їхнього кута і напрямку.

Заправний клапан. Ця деталь – одна із найпростіших в установці. Головне, підібрати підходяще місце (нерухома частина кузова або кронштейн під заднім бампером).

Електроніка. Перше, на що необхідно звернути увагу, це відповідність до технічних характеристик мотора. Від цього залежить точність і налагодженість роботи всього газобалонного обладнання. Важливо також простежити за хорошою ізоляцією всіх проводів. Найкраще прикріпити їх до кузова машини. Під час підключення проводів, обов’язковою умовою є відключення акумулятора.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55