Встановлення і налаштування ГБО 2-го покоління

Газобалонне обладнання другого покоління можна встановити на автомобілі з різними типами двигунів: як на інжекторні, так і на карбюраторні. Мабуть, це одна із головних причин, через які воно є дуже популярним на сьогодні. Однак у кожному випадку є свої нюанси. У карбюраторних двигунах усе просто – подача газу відбувається за тим же принципом, що і подача бензину, тобто через карбюратор.

З інжекторними двигунами ситуація виявляється складнішою. У даному випадку не можна використовувати форсунки для подачі газу, оскільки вони вже задіяні для роботи на бензині. У результаті довелося подавати паливо перед дросельною заслінкою. А це у свою чергу несе ризик займання. Уникнути цього допоможе наявність антихлопкового клапана. Його встановлюють перед змішувачем газу. Завдяки ньому можна уникнути вибуху ДМВП (датчика масової витрати повітря) і основи повітряного фільтра.

В автомобілях з інжекторним мотором перехід із одного різновиду палива на інший відбувається за рахунок електромагнітного реле.

Газобалонне обладнання другого покоління має низку незаперечних переваг, які вигідно виділяють його серед інших поколінь.

Перше, що підкуповує всіх автолюбителів – це, звичайно ж, порівняно невелика вартість. Причому це стосується як самого обладнання, так і його установки, а також подальшого техобслуговування.

ГБО 2-го покоління відрізняється і простотою конструкції. До того ж воно обладнане мінімумом електроніки. Завдяки цьому автомобіль може прослужити довше без поломок. А якщо і з’явилися несправності, то їх можна досить легко і без великих витрат усунути.

 

Надійність і довговічність – ще одні суттєві плюси даного обладнання, які випливають із вищевикладених переваг. До того ж роки безперервного виробництва та експлуатації дозволили максимально вдосконалити і налагодити процес виготовлення і установки кожної деталі газобалонного обладнання другого покоління.

Має все ж газове обладнання 2 покоління і свої недоліки. У першу чергу це, як уже згадувалося раніше, ймовірність виникнення хлопків. А вони можуть призвести до псування деяких запчастин, зокрема трубопроводу, датчика масової витрати палива і впускного колектора, якщо він виготовлений із пластмаси.

Важливо пам’ятати і про те, що ГБО 2-го покоління можна встановити не на кожен автомобіль. Так що для початку необхідно проконсультуватися у професіоналів.

Мінусом є і те, що дане газобалонне обладнання має порівняно низький рівень екологічності, а значить більшою мірою забруднює навколишнє середовище. Винятком є тільки газове обладнання із двома регулюваннями.

Купуючи газобалонне обладнання другого покоління у компанії «ТурбоПлюс» Київ, Ви отримуєте гарантію якості та надійності за прийнятною ринковою вартістю. Ми надаємо 1 рік гарантії без обмеження пробігу. Водночас досвідчені професіонали можуть виконати установку ГБО на вищому рівні. Ми також можемо здійснити повне технічне обслуговування газового обладнання другого покоління.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55