Встановлення і налаштування ГБО 4-го покоління

ГБО 4-го поколенияГазобалонне обладнання четвертого покоління цілком справедливо вважається одним із кращих і кожного року завойовує все більше і більше прихильників. У чому ж прихований секрет такої популярності? Які особливості установки і експлуатації ГБО 4-го покоління? Які переваги і недоліки є у даного обладнання?

Газобалонне обладнання 4-го покоління з однаковим успіхом працює як на газі, так і на бензині. Причому переключитися з одного типу палива на інше можна і вручну, і автоматично. Рівень газу можна простежити на панелі управління, з її допомогою можна також перемикати паливо.

Особливістю конструкції ГБО 4 покоління є наявність електромагнітних форсунок вприскування газу, так як і для бензинової системи. Тобто в обладнання даного типу відбувається повністю розподілене уприскування газу. У свою чергу редуктор відповідає за оптимальний рівень тиску. Після його впливу газ потрапляє окремо в кожну форсунку, кожна з яких «відповідає» за свій циліндр.

Довгі роки експлуатації газобалонного обладнання четвертого покоління дозволили виявити і перевірити всі його переваги. У першу чергу вдалося досягти максимального рівня економічності. Стабільний тиск і використання конкретної кількості палива для кожного режиму.

Надійність, міцність і довговічність – ось ще одні величезні плюси ГБО 4-го покоління. У процесі виробництва обладнання впроваджені найбільш просунуті сучасні технології, а кожна деталь відшліфована до дрібниць. До того ж матеріалом виготовлення запчастин виступають високоякісні надміцні сплави, які будуть працювати без поломок при будь-яких умовах. Все це є гарантією сумлінної служби на довгі роки.

Імовірність виникнення ударів, характерна для більш ранніх поколінь, у газовому обладнанні четвертого покоління повністю нівелюється. До того ж вирішена проблема і з рівнем екологічності. Під час його роботи дотримуються норми екологічності Євро-2,3,4, а це значить, що відбувається істотно менше шкідливих викидів у навколишнє середовище. Це стало можливим завдяки тому, що впровадження високих технологій посприяло практично повному і максимально ефективному згорянню палива.

Газобалонне обладнання четвертого покоління практично ніяк не позначається на потужності двигуна, на відміну від його попередників. Вона може знизитися у середньому всього на 2%.

Як уже згадувалося, ГБО 4 покоління відмінно працює і на газі, і на бензині. А це у черговий раз доводить його надійність і функціональність. Переключитися на потрібний вид палива дуже легко. До того ж можливість повної заправки двома видами палива дозволяє проїжджати більш тривалу відстань без дозаправки.

Універсальність даного газового обладнання полягає у тому, що його можна встановити практично на будь-який автомобіль.

Порівняно з великою кількістю вагомих переваг газобалонного обладнання, наявність недоліків є наскільки мізерно, що їх можна навіть не помітити. Відносним недоліком можна вважати порівняно високу вартість обладнання, його встановлення і техобслуговування. Він відносний, тому що ціна устаткування нівелюється за рахунок високого рівня економії.

Ще одним мінусом ГБО 4-го покоління можна вважати і те, що воно займає досить багато місця у транспортному засобі. На цьому, мабуть, усі недоліки і вичерпуються.

Для того, щоб максимально продовжити термін служби газобалонного обладнання 4 покоління, необхідно дотримуватися деяких правил. Слід регулярно проводити огляд устаткування на предмет герметичності. Помітивши витік газу, негайно звертайтеся до фахівців. Також важливо вчасно очищати редуктор від конденсату. Не забувайте і про регулярну зміну фільтра.

Установку газового обладнання четвертого покоління варто довіряти тільки досвідченим фахівцям, які відмінно розбираються у всіх тонкощах роботи з високотехнологічним обладнанням. Такою компанією є «ТурбоПлюс» Київ. Співпраця з нами – це гарантія якісної та довговічною експлуатації ГБО без поломок.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55