Із чого складається газобалонне обладнання?

Популярність газобалонного устаткування на сьогоднішній день не викликає жодних сумнівів. Такий попит породжує все більше і більше відмінних рис. Кожен виробник намагається внести якесь нововведення, покликане поліпшити роботу газового обладнання та максимально спростити його експлуатацію. Зокрема з'явилося вже кілька поколінь ГБО, деталі до них виробляються в різних точках світу і мають різну цінову категорію. Але все ж є щось, що об'єднує газове обладнання різних типів. Це обов'язкові вузли, без яких неможливо уявити роботу ГБО.

Газовий редуктор-випарник – з його допомогою газ переходить з рідкого стану в пароподібний, а також прогрівається до потрібної температури. Разом з тим редуктор знижує тиск палива і регулює його кількість за рахунок наявності спеціального гвинта. А при відключенні двигуна або переході на роботу на бензині перекриває газ. Незважаючи на єдиний принцип роботи всіх газових редукторів-випарників, їх головна відмінність полягає в кількості ступенів регулювання, а також обладнанням системи пуску і холостого ходу. Кожен виробник намагається по-своєму поліпшити пристрій деталі.

Змішувач – призначений для приготування робочої газової суміші, яка внаслідок потрапляє у впускну систему двигуна.

Газовий контролер – покликаний для контролю над режимом упорскування палива в двигун.

Електромагнітний газовий клапан (ЕГК) – потрібен для того, щоб подавати газ у редуктор і перекривати його в разі роботи на бензині. Управляти ним можна за допомогою спеціального перемикача, який знаходиться в салоні автомобіля. ЕКГ оснащений фільтром, який очищає газ від різного роду домішок. Не слід забувати про те, що він потребує регулярної заміни.

Електромагнітний бензиновий клапан (ЕКГ) – відповідно призначений для подачі бензину і перекриває її, коли двигун працює на газу.

Мультиклапан – одна з найбільш важливих деталей газобалонного обладнання, оскільки відповідає за його безпеку. Він знаходиться на газовому балоні. Допустима норма його заповнення паливом – 80%, всі показники понад цього є потенційно небезпечними. До функціональних особливостей мультиклапана належить перекриття заправного каналу у разі досягнення максимально дозволеного обсягу газу.

Газовий балон – ємність, в якій знаходиться газова суміш. Він може відрізнятися розмірами, а відповідно і об'ємом, а також формою. Бувають циліндричні балони (схожі з звичайними побутовими) або тороїдальної форми (встановлюються на місце запасного колеса). Обсяг можна вибрати виходячи з власних потреб і можливостей транспортного засобу. Від нього буде залежати, скільки місця займе балон в автомобілі, так що це теж слід врахувати.

Додаткова електроніка – відмінний пристрій для вдосконалення та полегшення експлуатації газобалонного обладнання. В залежності від типу і покоління ГБО його можна оснастити підходящої електронікою, тим більше, що вибрати є з чого.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Київ, ул. Зеленогірська 2
  • Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Kyivstar :(067) 473-29-92
  • Life : (093) 460-30-40
  • MTS :(099) 101-90-55